Extra Kuriozitete Familja e CR7-ës zgjerohet me një anëtar të ri!

Familja e CR7-ës zgjerohet me një anëtar të ri!

280
SHPËRNDAJE

Zgjerohet familja e Cristiano Ronaldos. Prurja e re është një mace e veçantë dhe e shumëkërkuar e racës Sphynx. Është me origjinë kanadeze dhe nuk ka qime në lekurë. Ka një kosto të lartë, pasi kushton më shumë se 2 mijë euro.

Sigurisht që në këtë rast paratë nuk janë problem. Ende nuk është zbuluar se si do të quhet ky pjesëtar i ri i familjes, të cilin Ronaldo dhe bashkëshortja e tij, Georgina, e kanë zbuluar për fansat në Instagram.

8 nëntor 2018 (gazeta-Shqip.com)