Extra ShowBiz Kantautorja italiane pa “frena” para ndjekësve (Foto)

Kantautorja italiane pa “frena” para ndjekësve (Foto)

501
SHPËRNDAJE

Këngëtarja italiane Anna Tatangelo edhe një herë i ka lënë pa frymë ndjekësit e saj në rrjetet sociale, duke publikuar foto të nxehta. Të fundit, e shfaqin me të brendshme: një “body” marramendës, që tregon dukshëm format e përkryera, me një shkallë të lartë erotizmi dhe me një sensualitet pa limit…

8 nëntor 2018 (gazeta-Shqip.com)