Extra ShowBiz Kim Kardashian sjell trendin e ri, dhëmbë me gurë diamanti

Kim Kardashian sjell trendin e ri, dhëmbë me gurë diamanti

1044
SHPËRNDAJE

Kim Kardashian ka habitur ndjekësit me fotografinë e postuar së fundmi. Ajo ka publikuar një foto ku tregon dhëmbët të mbuluar me gurë.

Kim ka vënë disa gurë, madje edhe një kryq dhe ky veprim i saj i ka habitur të gjithë. 37-vjeçarja vazhdon të jetë ndër emrat më të komentuar të showbizit në botë.

Kim dhe partneri i saj Kanye West presin të bëhen prindër për herë të katërt, nga një nënë surrogate.

http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/imgad.gif

12 janar 2019 (gazeta-Shqip.com)