Aktualitet Ekskluzive/Në telefonin e policit të Shkodrës gjenden të tjera video porno

Ekskluzive/Në telefonin e policit të Shkodrës gjenden të tjera video porno

1153
SHPËRNDAJE

Kryepolici i Malësisë së Madhe, Berhan Bajrakurti ishte i fiksuar që të filmonte çdo femër që kryente marrëdhënie seksuale. Në telefonin e tij janë gjetur shumë video pornografike.

Gazeta “Shqip” disponon video të tjera, por për arsye etike ka vendosur që të mos i publikojë. Bajrakurti shihet me femra të ndryshme në shtrat. Madje në njërën prej videove, efektivi i policisë është me një grua të martuar, ku kjo e fundit flet në telefon.

Gruaja ka shkuar aty, thjeshtë për t’i përmbushur nevojat seksuale kryepolicit të Malësisë së Madhe, sepse nuk duket fare e interesuar për momentet intime që po kalon. Ka të dhëna se ai iu premtonte femrave favore të ndryshme dhe ndoshta femra në fjalë është ‘viktimë’ e ndonjë premtimi.

Gazeta Shqip