Extra ShowBiz Pas Selena Gomez është Justin Bieber ai që po vuan nga depresioni

Pas Selena Gomez është Justin Bieber ai që po vuan nga depresioni

379
SHPËRNDAJE

Selena Gomez dhe Justin Bieber kanë qenë në një lidhje të gjatë me njëri-tjetrin dhe pas ndarjes Bieber u martua me Hailey Baldwin. Siç duket Gomez nuk e priti mirë martesën e tyre dhe kaloi në depresion të thellë, por kësaj diagnoze nuk i ka shpëtuar as ish i dashuri i saj.

Burime të shumta konfirmuan lajmin për revistën ‘People’, duke theksuar me këmbëngulje se çështjet e shëndetit mendor nuk ishin të lidhura me martesën e tij me Hailey Baldwin.

Burimet thonë se këngëtari 24-vjeçar duket i lodhur. “Ai po lufton me depresionin,por nuk ka të bëjë me martesën e Hailey Baldwin. Ai është shumë i lumtur që është martuar me atë. Ka diçka tjetër që e mundon dhe po merr ndihmë për ta kaluar këtë problem shëndetësor. Duket  i sigurt dhe shumë shpejt do të ndihet më mirë”, thanë burimet për revistën ‘People’.

Gazeta Shqip