Kryesoret Momenti kur Paloka i hedh bojë me shiringë Ramës (VIDEO)

Momenti kur Paloka i hedh bojë me shiringë Ramës (VIDEO)

1786
SHPËRNDAJE

Është shoqëruar me tensione seanca e sotme plenare. Deputeti demokrat Edi Paloka është ngritur nga karrigia dhe ka spërkatur me shiringë me bojë kryeministrin Edi Rama.

Paloka është përjashtuar në mënyrë të menjëhershme nga seanca nga kryeparlamentari Gramoz Ruçi. Edi Paloka ka refuzuar të dalë nga salla e Kuvendit ç’ka ka detyruar Ruçin të ndërpresë seancën me 5 minuta.

Gazeta Shqip