Aktualitet Aksident i rëndë në Shkodër, vdes në vend 26-vjeçari (EMRI & VIDEO)

Aksident i rëndë në Shkodër, vdes në vend 26-vjeçari (EMRI & VIDEO)

966
SHPËRNDAJE

Një i vdekur dhe një i plagosur është bilanci i një aksidenti tragjik të ndodhur në aksin rrugor Shkodër-Koplik, mesditën e kësaj të premte.

Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur kryqëzimi i Koplikut të Sipërm, teksa një mjet tip “Benz” është përplasur me mjetin “Volkswagen”.

Mësohet se viktima e këtij aksidenti është shtetasi Nikola Sokoli, 26 vjeç.

Aksidenti ne Shkoder on Vidnews.

http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/02/imgad.gif

“Mjeti tip “Benz” është përplasur me mjetin “Volkswagen” për pasojë ka gjetur vdekjen shtetasi N. S. 26 vjeç Malësi e Madhe drejtuesi i mjetit tip”Benz” si dhe ka mbetur i dëmtuar jashtë rrezikut për jetën dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve në Spitalin Rajonal Shkodër, shtetasi L. M. 59 vjeç banues Malësi e Madhe”, sqaron policia.

Po kryhen veprimet nga grupi hetimor për sqarimin e rrethanave të aksidentit