Extra ShowBiz Këngëtarja e re “zhvishet” në tapetin e kuq (Foto)

Këngëtarja e re “zhvishet” në tapetin e kuq (Foto)

566
SHPËRNDAJE

Ajo arriti shumë shpejt të bëhet një nga artistet më të përfolur në industrinë e muzikës.

Dhe Madison Beer u sigurua që ta marrë gjithë vëmendjen, teska parakaloi në tapetin e kuq në iHeartRadio Awards, të enjten në Los Angeles.

Këngëtarja 20 vjeçare nuk i la vend imagjinatës, pasi u shfaq e veshur në një fustan të bardhë, shumë të shkurtër.

Ajo ekspozoi gjoksin bombastik, këmbët e gjata seksi dhe me fustanin e përzgjedhur i dolën në “shesh” edhe të brendshmet.