Extra

Extra
Lajme dhe shkrime ekstra.

Rafaella, tifozja seksi e Belgjikës prej Witsel (Foto)

Rafaella Szabo tërheq vëmendjen e kamerave në stadiumet ruse. Bashkëshortja e Axel Witsel është një nga tifozet speciale të Belgjikës në këtë Botëror. Në sfidën...

Kur e ka dhënë puthjen e parë Nevina Shtylla?

Nevina Shtylla, një nga vajzat më të bukura të “showbiz”-it shqiptar, ishte e ftuar në “Pop Culture”, ku ndër të tjera foli për lidhjen...

Saimir Tahiri “niset” me kal për Itali (Video)

Ka kohë që ka marrë pushimet, të cilat duken se do të jenë të gjata përsa i përket angazhimit në politikë. Por pavarësisht se po...

Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus dasmë sekrete?

Liam Hemsworth dhe Miley Cyrus duket se kanë kurorëzuar dashurinë e tyre. Burime raportojnë se ata janë martuar në fshehtësi të plotë në vilën...

Portokalli në Berat, shfaqja në qytet hap sezonin veror

Ka zgjedhur pikërisht qytetin e UNESKO-s trupa aq e dashur e Portokallisë për të çelur sezonin e saj veror. Mijëra qytetarë beratas dhe jo...

Rrufetë “ndezin” qiellin e Tiranës, tmerr te banorët (Video)

Nata e mbrëmshme në Tiranë zor se mund të harrohet lehtë. Vetëtima dhe shkreptima të fuqishme pushtuan qiellin, duke tmerruar banorët. Prej ditësh moti vijon...

Rita Ora gëzon për suksesin e Xhakës dhe Shaqirit: Krenare!

Gëzimit të fitores së djemve shqiptarë iu bashkua edhe Rita Ora. Me anë të një postimi në Instastory, Rita shpreh krenarinë për suksesin e...

Horoskopi – 23 qershor 2018

DASHI Sot duhet të keni një komunikim të mirë me partnerin. Nëse nuk jeni çift, do të dilni në shoqërinë e miqve tuaj. Në aspektin...

“Top Awards”, njihuni me Gussi-n, hyrjen më të re në “The...

Glaugus Furtuna, i njohur me emrin e artit Gussi, është një tjetër talent i ri në muzikë nga Tirana. 22-vjeçari studion në Fakultetin e...

Punonjësja e restorantit gjen një foshnjë të braktisur, e merr dhe...

Një punonjëse “Fast Food” në Filipine ka bërë një gjest të mrekullueshëm. Ajo gjeti jashtë ambienteve të restorantti ku punonte një fëmijë të braktisur...

JEMI EDHE KËTU

640,527FansaNa ndiqni
5,683NdjekësitNa ndiqni
REKLAMË!
REKLAMË!

LAJMET E FUNDIT

REKLAMË!