Big Brother

Extra Big Brother
Zhvillimet me te fundit me banoret e programit me te dashur per shqiptaret Big Brother.

Përfundon aventura për Enkelejdin, dy javë para finales

Spektakli i mbrëmshëm ishte plot me surpriza. Nevila tregon historinë e dhembshme të jetës së saj. “Do të doja që nëna të ishte sot...

Lori lë shtëpinë e “Big Brother” tri javë para finales

E ëma i kërkon falje Julianës për fejesën me mblesëri Banori i radhës që la shtëpinë më të famshme në Shqipëri “Big Brother”, është Lori,...

Dashuri dhe ndarje në “Big Brother”/ Lori ndahet nga Visari, ndërsa...

Dashuri, ndarje dhe keqkuptime... kanë shoqëruar orët e mbrëmshme të spektaklit “Big Brother Albania” në ekranin e “Top Channel”. Vëllai i Madh ka bërë...

Katerina lë aventurën e saj në “Big Brother”

Bëhet interesante loja e çifteve brenda “Big Brother”. Malësorët shprehen se Valeri nuk i përfaqëson virtytet e tyre... Surpriza, debate dhe humor ka qenë e...

“Ndahet çifti në Big Brother”

Fatjoni lë aventurën e tij në shtëpinë e “Big Brother”, duke lënë gjysmën e tij brenda saj. Jona tregoi historinë e trishtë të humbjes...

BB7: Matilda dhe Fatjoni në dilemë për marrëdhëniet intime…

Fatjoni dhe Matilda shkëmbejnë puthje dhe përqafime plot dashuri. Të shtrirë pranë njëri-tjetrit, ata shkëmbejnë biseda të ndryshme. Në një moment Fatjoni i thotë Matildës...

BB7: Meridiani: “Nuk jam në asnjë grup”, Jona-Matilda: “Duhet të pozicionohesh”

Matilda, Visari, Jona dhe Fatjoni flasin për banorët e tjerë, në veçanti për Arditin. Visari dhe Jona komentojnë faktin që Arditi nuk ka bagazh...

BB7: Katerina: “Nevila më zhgënjeu”; Arditi-Juliana luajnë sëbashku

Arditi dhe Katerina flasin në dhomën e ndenjies, për debatet e ndodhura gjatë ditës në shtëpi. Katerina ka debatuar sërish me Fatjonin, Matildën, Jonën dhe...

BB7: Ardit-Juliana sqarojnë raportin mes tyre; Arditi: “Rëndësi ka të jemi...

Ndërkohë që banorët e tjerë flenë gjumë, Juliana dhe Arditi qëndrojnë zgjuar në dhomën e ndenjies. Ata shkëmbejnë vazhdimisht puthje plot pasion. “Nuk ngopem...

BB7: Arditi mban premtimin, për puthjen e radhës

Juliana lan enët, e vetme në kuzhinë. Më pas, ajo del në oborr të pijë cigare, duke iu afruar Arditit. Ajo i kërkon me...
REKLAMË!
REKLAMË!

LAJMET E FUNDIT

REKLAMË!