Big Brother

Extra Big Brother
Zhvillimet me te fundit me banoret e programit me te dashur per shqiptaret Big Brother.

BB7: Matilda sërish xheloze

Visari dhe Lori ngacmojnë njëri-tjetrin në kuzhinë, duke shkëmbyer të qeshura dhe batuta. Ndërsa në dhomën e gjumit, Matilda dhe Jona flasin sërish për “prekjen...

BB7: Valeri mall për djalin dhe punën

Valeri flet për djalin e tij, Dario, duke e kujtuar kur e thërret “baba”. Ai rrëfen se kur është me djalin e tij, nuk...

BB7: Lori kërkon sqarime nga Visari: “Nëse Jona mërzitej, nuk duhet...

Ndërkohë që Nevila, Juliana, Katerina dhe Arditi hanë bukë në kuzhinë, Lori fton Visarin në krevatin e saj. Ajo mundohet të sqarojë se puthja e...

BB7: Jona: “Më krahasojnë me Esidën kur debatoj; Unë s’i mbaj...

Ka disa minuta që në shtëpinë e Big Brother janë ndezur dritat dhe është vendosur muzika në sfond për t’i zgjuar, por ata vazhdojnë...

BB7: Jona: “Enkelejdi, i bukuri i Arbanës”; Komentojnë banorët duhanpirës

Për disa minuta me radhë Meridiani e Jona merren me punë, pa shkëmbyer biseda mes tyre. Jona është duke u marrë me pastrimin e dyshemesë,...

BB7: Meridiani, Jonës: “Mos rri afër Matildës, se je vetë e...

Ndërkohë që Meridiani e Jona janë duke diskutuar rreth ngjarjeve në shtëpi e duke bërë thashetheme, me ta bashkohet edhe Enkelejdi. Pavarësisht nga prezenca e...

BB7: Juliana: “Ua bëj qejfin banorëve, kur them se më pëlqen...

Juliana shkon tek Arditi dhe i çon ujë, pasi ai ia kërkoi këtë gjë. Arditin e ka zënë gjumi, ndërsa Juliana e ngacmon se...

BB7: Juliana i rrëmben Arditit “puthjen e parë” në buzë…

Pasi pinë cigare dhe bëjnë shaka në oborr, Juliana, Arditi, Katerina dhe Nevila shkojnë në dhomën e gjumit në katin e dytë. Juliana shtrihet...

Esida dhe Viola lënë shtëpinë e “Big Brother”

Spektakli i mbrëmshëm në “Top Channel” ka qenë plot surpriza. Meridiani takohet me prindërit, ndërsa Eraldi dhe Esida thanë se ishin pëlqyer vetëm për...

BB7: Enkelejdi debaton me Meridianin;- Mikela: Enkelejdit nuk po ia kuptojmë...

Banorët diskutojnë për një kohë të gjatë për provën e ndërtimit dhe më pas futen brenda në shtëpi sepse ndjehen të uritur. Një pjesë...

JEMI EDHE KËTU

636,274FansaNa ndiqni
5,683NdjekësitNa ndiqni
REKLAMË!
REKLAMË!

LAJMET E FUNDIT

REKLAMË!