Horoskopi

Extra Horoskopi
Horoskopi, Dashi, Demi, Binjaket, Gaforrja, Luani, Virgjeresha, Peshorja, Akrepi, Shigjetari, Bricjapi, Ujori, Peshqit.

Horoskopi – 6 dhjetor 2018

DASHI Nëse jeni në një lidhje sot do të jetë një nga ato ditë që me vendimet e marra do ndryshoni rrjedhën e gjërave. Këshillohet...

Horoskopi – 5 dhjetor 2018

DASHI Dashuria mund të bëhet më sensuale. Ju duhet të merrni në konsideratë mënyrë të reja, për të shprehur atë çfarë ndjeni te partneri juaj....

Horoskopi – 4 dhjetor 2018

DASHI Do të jeni të lumtur pranë personit që doni. Nëse nuk jeni çift, do të keni takime që do të ndryshojnë disa gjëra te...

Horoskopi – 3 dhjetor 2018

DASHI Në aspektin afektiv nuk do të jeni në humor sot duke krijuar debate të kota me partnerin. Në ambientin e punës yjet ju këshillojnë...

Horoskopi – 2 dhjetor 2018

Dashi Vazhdoni te flisni hapur me partnerit qe te mos keni me debate. Beqaret do e shijojnë pa fund lirinë e tyre dhe nuk do...

Horoskopi – 1 dhjetor 2018

Dashi Ju dëshironi me të vërtetë të mos jeni vetëm dhe qielli i mirë do t’ju favorizojë çdo lëvizje.  Jeni gati t’i hapni krahët dashurisë,...

Kjo është shenja që punon më shumë se ç’duhet

Astrologët japin parashikime të ndryshme për shenjat e horoskopit. Çdo shenjë e horoskopit ka karakteristikat e veta që e bën atë të veçantë. Së...

Horoskopi – 30 nëntor 2018

Dashi Nëse do të kërkoni diçka nga partneri juaj atëherë bëje tani pasi vonesa do të jetë në disfavorin tuaj. Tregohuni këmbëngulës sot më shumë...

Horoskopi – 29 nëntor 2018

Dashi Takime të reja dhe interesante me persona aktivë dhe simpatikë. Mos e shkatërroni dashurinë tuaj me krenarinë dhe paragjykimet tuaja. Demi Organizojeni ditën e sotme në...

Horoskopi – 28 nëntor 2018

Dashi Mendoni që të organizoni një udhëtim të vogël me personat që ju interesojnë më shumë. Për beqarët dita e sotme do të jetë me...

JEMI EDHE KËTU

635,595FansaNa ndiqni
5,683NdjekësitNa ndiqni
REKLAMË!
REKLAMË!

LAJMET E FUNDIT

REKLAMË!