Kuriozitete

Extra Kuriozitete

Tradita kineze vjen në Tiranë, ja ç’po ndodh tek Liqeni (Foto)

Parkut të Madh të Liqenit i shtohet një tjetër hapësirë çlodhëse. Kësaj here një nga simbolet e Kinës, një objekt krejt origjinal që sjellë...

16 infermiere shtatzënë në të njëjtën kohë

Një spital në Arizona (SHBA) ka historinë më të bukur. 16 infermiere, punonjëse të këtij spitali janë shtatzënë në të njëjtën kohë. Sipas BBC, 10...

“Ia doli”, Saimir Tahiri në zhytje me të birin (Video)

Nga “nisja me kalë” për në Italia, tek puna si mbarështues bletësh dhe tani Saimir Tahirin do e shohim si “profesor zhytjeje”, pasi në...

Indonezi, 2-vjeçari që pi një paketë cigare në ditë! (Video)

Rapi Ananda Pamungkas ishte vetëm 2 muajsh kur filloi të fuste në gojë bishtat e cigares në tezgën e tregut të nënës së tij...

Gruaja myslimane dëmshpërblehet pas refuzimit të punës

Një grua suedeze myslimane ka marrë kompensim nga gjykata pasi intervista e saj e punës është refuzuar, meqë ajo nuk ka dashur të shtrëngonte...

Këmba e urës që “mbahet” mbi tarracën e shtëpisë!

Kjo foto, e bërë nga “Google Heart”, është shndërruar në virale menjëherë pas shembjes së një pjesë të urës “Morandi”. Në imazh, duket një...

Rama, shëtitje me Lindën dhe Zahon në Dhërmi

Pushime familjare për kryeministrin Edi Rama, i cili prej ditësh po pushon së bashku me bashkëshorten e tij dhe djalin e vogël Zaho në...

Denoncon në Tv zhdukjen e familjes, por vrasësi është ai!

Chris Watts, 33 vjeç nga Kolorado, ka rrëfyer se ka qenë ai që ka vrarë gruan shtatzënë, Shanann Watts 34 vjeçe dhe dy vajzat...

Britani, zbulon se ka një lente në sy pas 28 vjetësh!

Gjithsej 28 vjeç me një lente kontakti të vendosur në sy. Kështu i ka ndodhur një gruaje, në Britani të Madhe, e cila kishte...

Ura “Morandi”, para dhe pas shembjes (Foto)

Pamjet satelitore tregojnë urën “Morandi” të Gjenovës në Itali, para dhe pas shembjes. Fillimisht duket se mbi urë qarkullimi është normale, ndërkohë që pas...

JEMI EDHE KËTU

637,918FansaNa ndiqni
5,683NdjekësitNa ndiqni
REKLAMË!
REKLAMË!

LAJMET E FUNDIT

REKLAMË!