Kuriozitete

Extra Kuriozitete

Saimir Tahiri “niset” me kal për Itali (Video)

Ka kohë që ka marrë pushimet, të cilat duken se do të jenë të gjata përsa i përket angazhimit në politikë. Por pavarësisht se po...

Portokalli në Berat, shfaqja në qytet hap sezonin veror

Ka zgjedhur pikërisht qytetin e UNESKO-s trupa aq e dashur e Portokallisë për të çelur sezonin e saj veror. Mijëra qytetarë beratas dhe jo...

Rrufetë “ndezin” qiellin e Tiranës, tmerr te banorët (Video)

Nata e mbrëmshme në Tiranë zor se mund të harrohet lehtë. Vetëtima dhe shkreptima të fuqishme pushtuan qiellin, duke tmerruar banorët. Prej ditësh moti vijon...

Punonjësja e restorantit gjen një foshnjë të braktisur, e merr dhe...

Një punonjëse “Fast Food” në Filipine ka bërë një gjest të mrekullueshëm. Ajo gjeti jashtë ambienteve të restorantti ku punonte një fëmijë të braktisur...

Sekuestrohen fanellat e Kolumbisë, ishin mbushur me kokainë

14 fanella të përfaqësueses së Kolumbisë janë sekuestruar nga autoritet vendase në aeroportin e kryeqytetit Bogota, pasi brenda tyre ishte fshehur një sasi e...

Familja e detyron të martohet, policia e merr nën mbrojtje

Kur bëhet fjalë për martesën e kombinuar, shfaqen lajme në të cilat gratë e reja detyrohen nga prindërit e tyre që të kthehen në...

Quajeni edhe Botërori “i puthjeve” (Foto)

Pasion, puthje, dashuri! Quajeni ndryshe edhe "Botërori i puthjeve". Tifozë amatorë dhe të thekur, ultras dhe dashamirës të futbollit, kanë udhëtuar për në Rusi...

Xhaketa e Melania Trump shkakton “stuhi” në SHBA (Foto)

Mbishkrimi që mbante mbi xhaketë Melania Trump ka shkaktuar polemika në SHBA. Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës është vënë orët...

Fëmija nuk pushon së qari gjatë pagëzimit, prifti e godet (Video)

Një moment i çuditshëm është filmuar nga të afërmit e një fëmije që kishte shkuar të pagëzohej. Gjatë ceremonisë fëmija nuk po pushonte së qari...

Aktori amerikan: Djali i Trump të mbyllet në një kafaz me...

Aktori i njohur amerikan Peter Fonda bëri një postim në Twitter, i cili ka shkaktuar shumë reagime. I nxitur nga politika e fundit e...

JEMI EDHE KËTU

640,513FansaNa ndiqni
5,683NdjekësitNa ndiqni
REKLAMË!
REKLAMË!

LAJMET E FUNDIT

REKLAMË!