Kuriozitete

Extra Kuriozitete

Çifti refuzon t’i përcaktojë seksin fëmijës: Ta zgjedhë kur të rritet

Kyl Myers nuk dëshiron të zbulojë nëse ajo është nëna e një djali apo një vajze. Ajo dhe burri i saj, Brent, jetojnë në...

2 burra me ngjyrë arrestohen se donin të përdornin tualetin (Video)

Dy burra me ngjyrë u arrestuan vetëm për shkak se donin të përdorin banjën e Starbucks. Kjo ndodhi në Filadelfia, të Shteteve të Bashkuara, në...

Mbretëresha e Spanjës provon ushqime tradicionale shqiptare (Foto)

Në Madrid është duke u zhvilluar një panair i veshjeve dhe gastronomisë tradicionale, ku nuk mungon as delegacioni shqiptar. Ushqimet tradicionale të vendit tonë...

Një ari do shkelmojë topin e parë në “Rusi 2018” (Video)

Rusia, me sa duket, është në një nivel krejtësisht të rrallë kur flitet për futboll. Në një ndeshje të divizionit të tretë mes Mashuk-KMV...

Loki, macja më “inatçore” në botë

Disa kafshë shtëpiake janë “të mira”, disa “të prapë”, disa të tjerë i kanë sytë “të ëmbël” dhe ndonjë me vështrim “të dashur”. Pastaj...

Kabul, gratë zbresin në shesh kundër ngacmimeve

“Human Rights Watch” e ka cilësuar Afganistanin si vendin më të keq në botë për një grua. Vetëm në vitin 2015, 120 gra i...

Çfarë bën një “bulldog” në timon!? (Video)

Çfarë bën një qen i racës “bulldog” në timon? Është kjo ajo që kërkon të dijë një çift, të cilët kanë ndaluar makinën e...

I thonë njëri-tjetrit “po” në shtëpinë e të moshuarve (FOTO)

Maria, 90 vjeçe dhe Umbertoja, 85, kanë kurorëzuar ëndrrën e jetës së tyre pas 50 vjetësh së bashku. Të martuar në fakt në vitin...

E rrallë! Në Tiranë foshnja “lind me këmishë” (Foto)

“I lindur me këmishë”. Kjo shprehje e gjuhës popullore tregon që një foshnje i sapoardhur në jetë është me fat. Dhe një fëmijë i tillë...

Kanceri nuk e ndal balerinën 9-vjeçare të fitojë 80 tituj (Foto)

Kush do ta ndalte Lily Douglas, balerinën 9-vjeçare, kur ajo u diagnostikua me një formë të rrallë dhe agresive të kancerit të kockave dhe...

JEMI EDHE KËTU

643,231FansaNa ndiqni
5,602NdjekësitNa ndiqni
REKLAMË!
REKLAMË!

LAJMET E FUNDIT

REKLAMË!