Kuriozitete

Extra Kuriozitete

Magazina e shekullit të XVII kthehet në një ndërtesë luksoze

Që prej 1980 mbi të nuk ishte vënë dorë dhe gjithçka po shkonte drejt shkatërrimit të plotë, por Mark Parmenter e shndërroi magazinë e...

Meta kërcen me nusen në dasmë, Kryemadhi bëhet “xheloze” (Video)

Zëvendëskryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, shumë aktive kohët e fundit në rrjetet sociale, ka preferuar të ndajë me fansat e saj...

Frikë në Kanada, luani i detit tërheq një vajzë në ujë...

Brenda pak ditëve ka bërë xhiron e internetit një video e filmuar nga një ‘smartphone’ në molin “Richmond”, në Kanada. Një luan det, ka dalë...

Krijon një video për të shitur makinën, 2 milionë njerëz janë...

Shumë prej nesh, shitja e një makine të përdorur në përgjithësi na merr shumë kohë. Madje duhet të çojmë njoftime të shumta në faqet...

Doni rroba gjithmonë të bardha? Kjo është zgjidhja

Doni që rrobat tuaja të jenë gjithmonë të bardha dhe të duken të reja? Ka një zgjidhje edhe për këtë. Mjafton që të keni5...

Gjyqtarja e parë në Bundesligë, bashkëshortja e arbitrit të njohur

Referee Bibiana Steinhaus do të jetë arbitri i parë femër për sezonin e ardhshëm në Budesligën gjermane. Në një intervistë të publikuar në faqen e...

Ndihmë, në shtëpi ka hyrë një dem! (Video)

Gjatë një feste lokale në La Font Figuera, një qytezë e vogël pranë Valencias, një dem ka hyrë në një nga shtëpitë që ndodheshin...

12-vjeçarja pa këmbë bëhet balerinë

Një 12-vjeçare nga Kina është bërë frymëzim për të gjithë personat me aftësi të kufizuara. Në moshën 6-vjeçare ajo i humbi të dyja këmbët...

Ramush Haradinaj dhe Anita: Jeta jonë mes sfidash

Për herë të parë, ish-Kryeministri i Kosovës, aktualisht kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj shfaqet në një studio televizive së bashku...

Vepra e piktorit me ngjyrë thyen rekordin, shitet për 110 mln...

Një pikturë e artistit Jean-Michel Basquiat është shitur në ankand në New York për një shumë prej 110,5 mln dollarësh. Kjo është përafërsisht dyfishi i...

JEMI EDHE KËTU

656,359FansaNa ndiqni
4,287NdjekësitNa ndiqni

LAJMET E FUNDIT