Kuriozitete

Extra Kuriozitete

I pafat! Era e fortë i merr paratë e vjedhura grabitësit...

Videoja e një grabitësi në Mançester po bën xhiron e botës. Atë e kanë filmuar teksa ecën në rrugë pasi ka plaçkitur një agjensi...

“Ballo Vjeneze” në Tiranë, ja kush është partnerja e Veliaj (Video)

Me rastin e Vitit Kulturor Shqipëri-Austri 2018, Ambasada e Austrisë në Tiranë dhe Advantage Austria, nën kujdesin e Bashkisë së qytetit të Vjenës dhe...

Rama dedikim për nënën: Krenar për ty!

Në një postim në Facebook, kryeministri Edi Rama bëri një dedikim prekës për nënën e tij. Ai ishte në Vlorë, ku mori çmimin e...

Argjentinë, zhduken 500 kg marijuanë nga depo, policët: E hëngrën minjtë!

Më shumë se 500 kg marijuanë u zhdukën nga një depo policore në Argjentinë, duke sjellë probleme për policinë, sidomos për punonjësit që po...

Tronditëse, hedh vajzën 1-vjeçe nga çatia për protestë (Foto)

Një burrë 38-vjeç në Afrikën e Jugut, është akuzuar për tentativë vrasjeje, pasi hedhur vajzën e tij 1 vjeçe nga çatia e një prej...

Britani e Madhe, 86 euro për një natë në burg (Foto)

Një shtrat i ngushtë me krevat marinari në një dhomë të ngushtë, mbi dy tryeza të mbështjellë, pa dritare për të lejuar dritën të...

Rindizet debati, Elisabetta e II pasardhëse e Profetit Muhamed?

Bota myslimane është "nën ethe" pasi një e përjavshme marokene Assahifa Al-Ousbouia, publikoi një studim, sipas të cilit mbretëresha Elisabeta e II-të është pasardhëse...

Nuk pranoi të kërcente me të, vret në skenë këngëtaren shtatzënë

Një burrë i dehur ka qëlluar për vdekje një këngëtare 24 vjeçe që ishte edhe shtatzënë, pasi nuk ka kërcyer për një nga të...

Njihuni me popullin që tradhton më shumë në botë!

Italianët, një popull i shenjtë, turistësh dhe...tradhtarësh. Të paktën sipas sondazhit të fundit të kryer nga një portal i takimeve jashtëmartesore, që konfirmon vendin...

Foshnja lind 4 vjet pas vdekjes së prindërve

Një foshnjë ka lindur në Kinë nga një nënë surrogate, katër vjet pasi prindërit e bebes vdiqën në një aksident. Çifti humbi jetën në vitin...

JEMI EDHE KËTU

643,231FansaNa ndiqni
5,602NdjekësitNa ndiqni
REKLAMË!
REKLAMË!

LAJMET E FUNDIT

REKLAMË!