ShowBiz

ShowBiz
Lajme show & biz.

Rita Ora është vënë sërish në qendër të vëmendjes. Këngëtarja  shqiptare që po shfaqet së fundi në ekranet televizive të mbarë botës si imazhi...

Ndërron jetë në moshën 76-vjeçare, këngëtari R&B dhe soul, Ben E King. Ai u bë i famshëm me këngën klasike ‘Stand By Me’, në vitin 1961 në...

Eleonora, Tea dhe Fisniku janë ulur poshtë ballkonit që është në oborr dhe ndërkohë fillojnë të bëjnë thashetheme. Eleonora nis të flasë për një...

Bono Vox nuk po kalon momente dhe aq të mira. Pas incidentit me biçikletë para pesë muajsh dhe operacioneve në vijim, funksioni i dorës...

Në shtëpi është momenti që banorët të argëtohen pak. Është Happy Hour, banorët shijojnë muzikën duke kërcyer dhe pirë birra. Të gjithë banorët i shohim...

Banorët, gjatë lojës “Sara Call” morën disa dënime. Një ndër ta ishte për Diedonin, i cili zgjodhi të mos flasë për 24 orë me...

Banorët sot do të kalojnë një provë shumë interesante. Do të simulojnë një “Call Center” dhe duhet të tregojnë aftësitë e tyre si operatorë....

Modelet me forma të kolme gjithnjë e më shumë po promovohen në vend të atyre kockë e lëkurë. Liris Crosse, amerikania 32-vjeçare nga Baltimora...

Kristi është në dhomë duke pastruar bashkë me Fisnikun. Aty është dhe Alba, e cila po bën tualetin dhe Kristi i thotë se e...

Flet Big Brother. Tea duhet të shkoj në dhomën e Vendimeve. Tea pas lojës me pengesa, ku ajo dhe partneri i saj, Genci u...

JEMI EDHE KËTU

465,284FansaNa ndiqni
1,359NdjekësitNa ndiqni
REKLAMË!