Kreu » Kategoria » Extra » ShowBiz
Victoria Beckham mbush 40 vjeçe

Victoria Beckham mbush 40 vjeçe

Gëzuar ditëlindjen Victoria Beckham! Këngëtarja e dikurshme, e cila mbushi sot 40 vjeçe, nuk është vetëm një nga pesë vajzat e grupit Spice Grils, por tashmë një stiliste me markën e saj të njohur të veshjeve. Nëse keni ndërmend të ndryshoni gardërobën tuaj, Beckham ka një këshillë të rëndësishme që duhet ta kujtoni. “Në fillim […]

Vëllezërit e Paul Walker do ta zëvendësojnë në film

Vëllezërit e Paul Walker, Caleb dhe Cody, i janë bashkuar prodhimit të filmit Fast & Furious 7 dhe do të zëvendësojnë aktorin në mënyrë që filmi të përfundojë. Walker, që vdiq nga një aksident automobilistik në fundjavën e Ditës së Falënderimeve, kishte xhiruar tashmë skenat më dramatike dhe shumicën e pjesës aksion për Fast & […]

Continue reading …
Kitaristi i grupit AC/DC, Malcolm Young, lë përkohësisht bandën

Kitaristi legjendar i grupit AC/DC, Malcolm Young, do të bëjë pushim nga muzika për shkak të shëndetit të dobët. Lajmi i trishtë është bërë i ditur nga faqja zyrtare e grupit në Facebook, teksa pjesëtarët e AC/DC falënderuan adhuruesit e tyre kudo që ndodhen për dashurinë dhe mbështetjen e madhe. Lajmërimi vjen pasi një mik […]

Continue reading …
Leonardo DiCaprio: Ujku i Wall Street dhe balena e Bora Bora (foto)

Aktori i filmit më të përmendur të vitit 2013, The Wolf of Wall Street, ka shijuar fundjavën e shkuar pushimet në Bora Bora. Kritikët kanë vënë re se aktori, shumë i zhgënjyer edhe këtë vit nga humbja e mundësisë për të fituar një Oskar, ka filluar të shëndoshet. I shoqëruar nga një modele gjermane 21-vjeçare, […]

Continue reading …
Monica Bellucci: “Bëj hipnozë”

Në shtator do të mbush 50 vjeç, por për Monica Bellucci-n, simbolin e bukurisë italiane në botë, kjo nuk përbën një tragjedi. Gjatë një interviste për revistën mujore “Marie Claire” aktorja ka rrëfyer për herë të parë se bën hipnozë. “Është një eksperiencë e çmendur”, ka thënë ajo. Në muajin maj Monica Bellucci do të jetë […]

Continue reading …
BB7: Matilda dhe Fatjoni në dilemë për marrëdhëniet intime…

Fatjoni dhe Matilda shkëmbejnë puthje dhe përqafime plot dashuri. Të shtrirë pranë njëri-tjetrit, ata shkëmbejnë biseda të ndryshme. Në një moment Fatjoni i thotë Matildës se ka diçka për t’i shprehur. “Sa më shumë femrat njoh, akoma më shumë të dua ty”, i rrëfen ai gruas së tij, duke e parë në sy. Matilda e […]

Continue reading …
BB7: Meridiani: “Nuk jam në asnjë grup”, Jona-Matilda: “Duhet të pozicionohesh”

Matilda, Visari, Jona dhe Fatjoni flasin për banorët e tjerë, në veçanti për Arditin. Visari dhe Jona komentojnë faktin që Arditi nuk ka bagazh të bëjë debate dhe madje nuk di as të bëj pyetje. Meridiani vjen në dhomë, duke i akuzuar se ata kanë krijuar grup dhe rrinë gjithë ditën duke bërë thashetheme. Jona […]

Continue reading …
BB7: Katerina: “Nevila më zhgënjeu”; Arditi-Juliana luajnë sëbashku

Arditi dhe Katerina flasin në dhomën e ndenjies, për debatet e ndodhura gjatë ditës në shtëpi. Katerina ka debatuar sërish me Fatjonin, Matildën, Jonën dhe Visarin. Ajo shprehet se pas debateve ka kuptuar akoma më mirë sesi funksionojnë situatat. Katerina rrëfen se është zhgënjyer shumë nga sjellja e Nevilës, pasi e ka sulmuar gjatë debatit […]

Continue reading …
BB7: Ardit-Juliana sqarojnë raportin mes tyre; Arditi: “Rëndësi ka të jemi bashkë”

Ndërkohë që banorët e tjerë flenë gjumë, Juliana dhe Arditi qëndrojnë zgjuar në dhomën e ndenjies. Ata shkëmbejnë vazhdimisht puthje plot pasion. “Nuk ngopem me puthjet e tua”, i thotë Juliana Arditit. Teksa puthen vazhdimisht, ata ruhet se mos i shikojnë banorët e tjerë, duke ngacmuar njëri-tjetrin. Arditi e ledhaton dhe e përkëdhel tërë kohës, […]

Continue reading …
Maria De Filippi: “Jam e kënaqur nga djali im Gabriele, por vazhdoj ta kontrolloj”

Gjatë një interviste të dhënë për Corriere della Sera, zbulohet se Maria De Filippi nuk është vetëm një grua e fortë ashtu siç jemi mësuar ta shohim në televizion, por është edhe një grua e shqetësuar dhe e brengosur për shëndetin e burrit të saj, një nënë e kuptueshme dhe e dashur si gjithë të […]

Continue reading …
Faqe 1 of 211123Next ›Last »