Video

Extra Video
Videot me lajmet me te fundit.

Beyonce dhe Jay Z, nxjerrin trailer për turin (Video)

Jay Z dhe Beyonce preferojnë ta promovojnë turin e tyre të ri “On The Run” si askush tjetër në botën e muzikës. Çifti i...

Hidhet nga pema dhe thyen shpinën (Video)

Jordan Adlard, 26 vjeç, theu shpinën pasi u hodh nga një pemë dhe kërceu mbi një trampolinë, që më pas e hodhi në një...

Jay Z sulmohet nga motra e Beyonce (video)

Ai ka 99 probleme dhe Solange Knowles është një prej tyre! Motra e këngëtares së njohur Beyonce, Solange, ka goditur fizikisht kunatin e saj,...

Lionel Messi i ardhshëm? (video)

Rayane Bounida është emri që adhuruesit e futbollit do ta dëgjojnë shpesh në 10 vitet e ardhshme. Djali 8-vjeçar që po luan aktualisht me...

I propozon të dashurës me një kor të organizuar në fshehtësi...

Kambanat e dasmës po tingëllojnë ëmbël për një çift britanik. Një 34-vjeçar vendosi t’i propozojë të dashurës së tij në një mjedis shumë romantik...

Eksperimenti: Nuk njohin të afërmit e maskuar si të pastrehë (video)

Nëse një anëtar i familjes suaj maskohet si një i pastrehë, do ta njihnit? Kjo është pyetja që një fushatë e re – Bëjini Ata...

Delfinët mbrojnë notarin nga sulmi i peshkaqenit (video)

Adam Walker po mblidhte para dhe po sensibilizonte publikun që të jetë më bamirës dhe më i kujdesshëm ndaj çështjes së delfinëve duke notuar...

Adoleshenti japonez lan dhëmbët me armë automatike (video)

Një adoleshent japonez filmoi veten duke përdorur një armë të vërtetë automatike për të larë dhëmbët. Adoleshenti që njihet me emrin tokioFN në YouTube shfaqet...

Lojëtari i Barcelonës i përgjigjet racizmit në mënyrë perfekte (video)

Dani Alves: Mbrojtësi i Barcelonës ha bananen me të cilën u qëllua Lojëtari Dani Alves i Barcelonës reagoi ndaj një bananeje, që u hodh në...

Reagimi prekës i një burri që zbulon se do të bëhet...

Një vajzë filmoi të atin, teksa i jepte lajmin se ai do të bëhej më në fund, gjysh. Vajza i dha një kuti, brenda...
REKLAMË!
REKLAMË!

LAJMET E FUNDIT

REKLAMË!