Greva e Urisë

Politikë Greva e Urisë

“Nëse s’më hiqni arrestin shtëpiak, do të vetëdigjem”

Asllan Patrioti: I çova SMS Berishës dhe më pas, më erdhën 10 policë në shtëpi Ish i përndjekuri politik, 57-vjeçari Asllan Patrioti, personi i cili...

Berisha, “sekserë” për shpenzimet e varrimit

Gjergj Ndreca: Me të ndjerin, marshim para Kryeministrisë Tufa: Nuk e kuptoj sesi e pretendon një gjë të tillë, ai që e vrau me duart...

Dhimbja në familjen e Lirakut, shokët: Do flijohemi sipas shortit

Qindra qytetarë, intelektualë dhe të afërm në familjen e Bejkos Silvana Muça Familja e të ndjerit, Lirak Bejko, ka hapur dyert e zisë, për të pritur...

Shqiptarët e Amerikës, protestë para OKB-së për Lirak Bejkon

Shenasi Rama: Duhet të ndihemi të përndjekur nga paria e Tiranës Shqiptarët e Amerikës mobilizohen për të nderuar Lirak Bejkon, por edhe për të protestuar...

Biberaj: Nishani ta dekorojë Bejkon me titullin “Hero i Demokracisë”

Intervista Flet drejtuesi i FRD: Kjo dramë tregon mungesën e humanizmit të qeverisë Fatjona Mejdini Anëtari themeltar i Frymës së Re Demokratike, Aleksandër Biberaj, në një intervistë...

PD akuzon PS për Bejkon. Rama: E neveritshme

Selia bli shpreh ngushëllimin, por i cilëson të përndjekurit, të përdorur Fatjona Mejdini Pavarësisht se Partia Demokratike dhe ajo Socialiste mbajtën një qëndrim të kundërt...

Ndreca: Pres që Hillari Klinton të më vizitojë në spital gjatë...

Ish i përndjekuri beson te sensibilizimi i amerikanëve ndaj kauzës së tyre Fatjona Mejdini Teksa hyn në korridorin e djegie-plastikës në spitalin qendror të Tiranës,...

Vetëdjegia në Pogradec, ish të përndjekurit politik iu transformua kauza

Gëzim Hamiti gjendet prej javësh në QSUT pa solidaritetin, në emër të të cilit i vuri flakën vetes Fatjona Mejdini Gëzim Hamiti, prej javësh ndodhet në...

Kryeministri sulmon ashpër Lirak Bejkon: Ai është trafikant droge

Edhe pas mbylljes së grevës nuk ndalen akuzat personale “Ajo ishte një grevë e paguar, shoqëruar me akte të mirëfillta terroriste” Kryeministri Berisha zgjeroi dje gamën...

Ish të burgosurit letër Berishës: Nuk jemi në grevë, tani na...

Kërkesa Skënder Tufa i shkruan kreut të qeverisë: Ju drejtohemi institucionalisht Ish të përndjekurit politikë, të cilët nuk arritën ta ulnin Kryeministrin Berisha në bisedime përmes...
REKLAMË!
REKLAMË!

LAJMET E FUNDIT

REKLAMË!