Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Lezhë.

Bëhet me dije nga burimet për mediat se tre makina janë përplasur teksa një person ka mbetur i plagosur në gjende të rëndë.

Pritet njoftimi i autoritete për më shumë detaje teksa policia dhe ambulanca është në vendin e ngjarjes.