Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

“Berisha s’mbajti fjalën”/ Basha: Nuk i ndjek Foltoret, janë humbje kohe, ka degraduar

“Berisha s’mbajti fjalën”/ Basha: Nuk i ndjek Foltoret,

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, tha se nuk i ndjek Foltoret e Sali Berishës pasi janë humbje kohe.

I ftuar në Open në Top Channel, Basha tha se Berisha doli nga fjala e dhënë më përpara që do hiqte vetë dorë nga PD derisa çështja e tij të zgjidhej.

“Nuk i ndjek foltoret e Berishës se janë humbje kohe. Doli komplet nga konteksti që tha më parë se do e ndërtonte. Tani shpall betejë kot.

Beteja nuk është mes meje dhe tij, në fakt nuk ka asnjë betejë. Ai po mundohet të mbulojë ato që janë shpallur për të. PD e ka Kuvendin me datë 18, leje se çfarë thotë Berisha që është me 11. Shikoni se si ka degraduar,” tha Basha.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore