Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një foto tjetër nga ish-zv/kryeministri Arben Ahmetaj.

Në foto Ahmetaj duket duke bërë gëzuar me një gote birre mes një grupi miqsh.

Kujtojmë që Ahmetajt iu hoq imuniteti dhe SPAK ka lëshuar urdhër-arrest për të. Megjithatë sipas avokatëve ai ndodhet në Angli me familjen.

Postimi i plotë i Artan Hoxhës

Nga sot, pak me shume RESPEKT, per “çunat e Londres”….

Kryeqyteti i Mbreterise se Bashkuar, u ka dhene strehe mijera dhe dhjeteramijera shqiptareve ilegale qe shkojne me gomone, nuk po i gjetka nje konak ish-numrit 2 te qeverise Shqiptare…