Të shtëna me armë zjarri në Kavajë.

Bëhet me dije nga burimet e para se ngjarja ka ndodhur në ambientet e një lokali teksa si pasojë ka humbur jetën një person.

Paraprakisht dyshohet se ngjarja mund të ketë lidhje me vrasjen e Armand Gosës.

Policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes.