Një shtëpi bari është zbuluar ditën e sotme në Shijak.

Parparakisht mësohet se është sekuestruar lënda narkotike si edhe janë shoqëruar disa persona. Pritet që pas pak Policia e Durrësit të dalë në konferencë për shtyp dhe të japë më shumë detaje.

Njoftimi nga policia:

Në orën 10:10 në fb Policia e Shtetit do të transmetohet live, nga Durrësi, konferenca për shtyp e Drejtorit të Drejtorisë Vendore të Policisë Durrës, në lidhje me një megaoperacion, të koduar “Krahët e krimit”.