Një 46-vjeçare në Prrenjas i ka dhënë fund jetës së saj. Ajo është vetëvarur në kasollen pranë banesë së saj.

Në trupin e viktimës nuk ka patur shenja dhune.

Nuk dihen ende shkaqet që e kanë shtyrë të ndjerën të ndërmarrë këtë veprim.

Në fshatin Stranik, Prrenjas, është gjetur, dyshohet e vetëvarur në kasolle pranë banesës pa shenja dhune shtetesia A.K., 46 vjeçe. Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.