Ka ndërruar jetë në spitalin e QSUT Enver Sheshi, i cili ishte i arrestuar për aferën e inceneratorit tw Fierit. 59-vjeçari vdiq nga arresti kardiak, sipar raportimeve nga TopNews.

Ditën e djeshme në orën 16.15 ka dalë nga burgu 313 me urgjenë për në QSUT,  pas një arresti kardiak ka ndërruar jetë në urgjencën se spitalit QSUT. Po bëhet ekspertiza. Sot është njoftuar edhe ceremonia e varrimit për të në  lagjen ku banon. 

Grupi hetimor po heton mbi shkaqet dhe rrethanat e vdekjes së tij.