Një takim ‘kokë më kokë’ është duke u zhvilluar ditën e sotme në Presidencë mes kryeministrit Edi Rama dhe Presidentit të Republikës, Bajram Begaj.

Mësohet se takimi do të zhvillohet në ambientet e Presidencës.

Ndërkohë që deri më tani ende nuk dihet se çfarë do të diskutojnë Rama dhe Begaj.

Kujtojmë se takimet mes palëve kanë qenë të rralla.