Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Aktualiteti

Tërmeti në Pukë/ Çarje në disa objekte nga lëkundjet (Video)

Tërmeti në Pukë/ Çarje në disa objekte nga

Pukë- Një termet tronditi mbrëmë veriun e vendit.

Lëkundjet që u ndjenë deri në Kosovë ishin me magnitudë 4.8 dhe shkaktuan disa dëme në Pukë ku dhe kishte epiqendrën tërmeti.

Janë konstatuar disa rënie të lehta suvash në dy pallate, si dhe plasaritje dhe dëmtime të disa oxhaqeve të banesave në qytet.

Raportohet gjithashtu se dëmtime ka pasur edhe në spitalin e qytetit.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore