Një 26-vjeçar ka rënë nga lartësia teksa po punonte në një pallat në Tiranë.

Policia thotë se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Besnik Hidri” në kryeqyte. Si pasojë, 26-vjeçari është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Sakaq, rupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.