Një ngjarje e rënë ka ndodhur mesditën e kësaj të premteje në Gramsh.

Mësohet se  ngjarja ka ndodhur në fshatin Tërvol, ku një burrë ka vrarë gruan e tij, por ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes së rëndë. Ndërkohë, policia është në ndjekje të autorit dhe po punon për arrestimi ne tij.