Pamje tronditëse janë publikuar nga durrësi, ku një grua shihet teksa dhunon një të mitur.

Ngjarja ëështë regjistruar në Lagjen 13 të Durrësit, ku shihet që nëna, godet fëmijën e saj. Fillimisht, ajo e godet me shuplaka, teksa është duke ecur dhe më pas, gjatë ngjitjes në shkallë e qëllon fort me shkelm.

Në vendngjarje janë edhe persona të tjerë, por që nuk reagojnë aspak.