Një atentat me shenjestër dy persona ka ndodhur këtë pasdite në Belsh.

Sherri ka ndodhur në një terminal autobusësh të linjave ndërkombëtare dhe dyshohet se ka nisur për pasagjerët që do të udhëtonin me ta.

Ende s’ka njoftim zyrtar nga policia, ndërkohë që pritet hetimi për incidentin, që për fat të mirë, u mbyll pa viktima.