Këto janë pamjet e aksidentit të frikshëm që u shënua mbrëmjen e djeshme në qytetin e Vlorës, por fatmirësisht pa pasoja në njerëz.

Një automjet tip “Benz” si pasojë e lëvizjes me shpejtësi tej normave të lejuara ka dalë nga rruga duke u përmbysur në mes të rrugës.

Drejtuesi ka humbur kontrollin duke goditur fillimisht pjesën anësore të rrugës, më pas një kosh mbeturinash dhe në fund është përplasur me pemën dhe duke përfunduar përmbys.