Policia e Pogradecit bën me dije se mëngjesin e sotëm është gjetur pa shenja jete një person i seksit mashkull.


Mësohet se shtetasi i moshës 37 vjeç është gjendur pa shenja jete në lagjen nr 3, pranë vendit të quajtur Oktapodi.


Sipas burimeve policore ai ka pësuar infarkt dhe ka qënë përdorues i lëndëve narkotike.