Dashi

Një ditë e rëndësishme në të cilën do të duhet të përpiqeni të ripërcaktoni marrëdhënien tuaj. Tensione dhe nervozizëm në punë.

Demi

Hëna në dizavantazhin tuaj edhe këtë të shtunë. Ndaj kjo situatë kërkon pak kujdes në marrëdhënie. Dikush tashmë ka vënë re një përmirësim në punë.

Binjakët

Një ditë e shtunë absolutisht pozitive, një fundjavë plot pritshmëri. Keni punuar shumë në punë, korrni përfitimet.

Gaforrja

Nëse ju pëlqen vërtet një person, këto ditë nuk duhet të humbisni shumë kohë. Më të rinjtë janë të gatshëm të jenë në gjendje të shprehin aspiratat e tyre profesionale.

Luani

Nëse duhet t’i sqaroni gjërat me partnerin tuaj, është më mirë të shkoni me kujdes aty ku synoni. Në punë, disa pengesa të vogla ose bezdi do të shfaqen gjatë ditës.

Virgjëresha

Nëse ka diçka për të cilën do të dëshironit të flisnit, tani është koha e duhur për ta bërë. Duhet pak vëmendje në marrëdhëniet me të tjerët në punë.

Peshorja

Këtë të shtunë ju mungon durimi, më mirë shtyni të gjitha diskutimet për të dielën. Durim edhe në punë përpara se të merrni një vendim.

Akrepi

Kjo është një e shtunë që fillon me ju, nën mbrojtjen e Hënës. Në punë është e rëndësishme të ndiqni me vëmendje projektet në “tavë”.

Shigjetari

Fundjavë që premton shumë mirë për marrëdhëniet. Mundohuni të vlerësoni me kujdes ofertat e punës që do t’ju vijnë.

Bricjapi

Një ditë shumë më e mirë se ato të deridjeshmet. Në punë, megjithatë, ka ende disa rivalitete për të menaxhuar.

Ujori

Prej disa kohësh ka disa tensione të vogla të cilat do të shpalosen sidomos këtë fundjavë. Kujdes në punë, sepse një fjalë më pak mund t’ju shpëtojë shumë.

Peshqit

Një Hënë e bukur këtë të shtunë 11, e cila do të garantojë të paktën emocione pozitive. Nëse jeni i vetëpunësuar, do të përballeni disa pengesa.