Dashi

Ditë rikuperimi kjo e premte 28, Hëna është në aspekt të mirë. Vetëm ata që kanë frikë nga dashuria, lidhjet, ndihen dhe janë të bllokuar. Ka diçka për të menduar edhe në punë.

Demi

Duket se diçka nuk shkon me dashurinë, kujdes nëse ka pasur një ndarje. Roli juaj në punë po ndryshon.

Binjakët

Tani është koha të përjetoni ndjenja të veçanta dhe këshilla më e mirë është për të mos dëgjuar dhe ndjekur nervozizmin. Më mirë të mos bëni shumë sforco në punë.

Gaforrja

Kthimi në të kaluarën e vjetër në dashuri mund të jetë i gabuar. Përqendrimi është i dobët në punë.

Luani

Marrëdhëniet e shkëlqyera janë aty dhe nuk mund t’u mbyllni dyert vetëm e vetëm se ndonjë planet është në dizavantazh me shenjën tuaj. Mund të debatoni me eprorin, ndaj ju mbetet të qëndroni të qetë.

Virgjëresha

Dita e premte i nënshtrohet një momenti stresi të tepruar në marrëdhënie. Komplikime ka edhe në punë. Në këtë pikë, zgjidhja qëndron tek elokuenca juaj.

Peshorja

Provokimet në dashuri nuk duhen pranuar, mos filloni të angazhoheni në zënka të kota. Kjo periudhë duket se është e favorshme në punë.

Akrepi

Nuk ka vend për histori dashurie të kota, tani dëshironi të keni vetëm njerëz të vërtetë në krah. Në aspektin profesional, unë ende besoj se nuk është koha e duhur për të nisur eksperimente të kota në punë.

Shigjetari

Nëse shpresoni që personi që doni, të thotë po, atëherë mund të bëni një kërkesë të re ndaj tij/saj, edhe këtë të premte. Ditë interesante për të bërë propozime edhe në punë.

Bricjapi

Nëse një histori është në krizë, mund të provoni të përpiqeni për një rikuperim. Nëse duhet të bëni takime pune, kjo e premte 28 është dita e duhur.

Ujori

Mos u përfshini nëse nuk ia vlen, nëse një person nuk ju bind, atëherë është e kotë të humbni kohë. Energjitë e punës janë të luhatshme.

Peshqit

Një histori e rëndësishme dashurie mund të ndryshojë jetën tuaj. Në aspektin e punës, ekziston një zgjedhje për t’u përballur, madje edhe një ndryshim jete nëse është e nevojshme.