Një modele e faqes për të rritur, “OnlyFans”, e cila gjithashtu konsiderohet si tifozja më seksi e Uellsit, ka bërë një premtim.

Ajo është Alaw Haf dhe ka premtuar se do të bëjë 50 për qind ulje për të parë përmbajtjet e saj erotike nëse Uellsi arrin të kalojë grupet e Kupës së Botës.

“Mezi e kam pritur Kupën e Botës, do të bëj një ulje prej 50% në fotot e videot e mia nëse Uellsi kualifikohet në raundin tjetër. Unë do të postoj për të gjitha ndeshjet në rrjetet e mia sociale. Mezi e kam pritur që të shoh lojtarët e mi të preferuar që më në fund të luajnë në një Kupë Bote”, është shprehur Alaw Haf.