Kejvina dhe Efi, të mbyllura tashmë në rilot kanë komentuar lidhur me marrëdhenien mes Luizit dhe Kiarës brenda në shtëpinë e BBV.

Kejvina është shprehur se Kiara është shumë e zgjuar, ndërsa Efi mendon se Luizi ka për ta çuar shumë lart atë në lojë. Të dyja vajzat shprehen skeptike se mund të lidhë diçka mes tyre.

Kejvina: Ai e di që ajo është shumë e brishtë, por ajo është shumë e zgjuar, bravo
Efi: Pse çfarë po bën ajo
Kejvina: Se ai me ne s’mund ta bëjë me ne se ne do ktheheshim, tipet si ne
Efi: Ajo është shumë e zgjuar se e do atë lloj vëmendje
Kejvina: Normal
Efi: Dhe ai ka për ta cuar shumë lart, të dy bashkë me njëri-tjetrin. Se unë s’besoj se ka për ta pëlqyer…
Kejvina: Po s’besoj se ka dashuri shumë të madhe
Efi: Jo moj ça dashurie

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)