Bruno Shemshi ka qenë një ndër konkurrentët më të spikatur të “Për’puthen”. Edhe pse ka shumë kohë që ai ka dalë nga emisioni i dashurisë, Bruno vazhdon që të jetë në qendër të vëmendjes së publikut.

Shemsho është mjaft aktiv në profilet e tij në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto dhe video nga më të ndryshmet.

Por ditën e sotme ai i ka shqetësuar fansat me postimin që ka bërë në “Instastory”. Bruno ka zbuluar se është përfshirë në një aksident.

Në fotot e publikuara në rrjetet sociale, ish-konkurrenti i “Për’puthen” ka treguar se si pasojë e këtij aksidenti ka pësuar disa gërvishtje në fytyrë. Nga ana tjetër makina duket se është shkatërruar e gjitha.

Bruno nuk ka zbuluar më shumë detaje se si ka ndodhur aksidenti, por ka lënë të kuptohet se gjendja e tij shëndetësore është mirë.

Gjithashtu Shemsho nuk ka shkruar asgjë bashkëngjitur me postimin në fjalë.