Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Më porosisni një prezervativ!"/ Antonela e thotë hapur kërkesën e saj brenda BBVip

"Më porosisni një prezervativ!"/ Antonela e thotë hapur

Ditën e sotme banorët e BBVip duhet të bënin gati listën e produkteve që iu duhen gjatë javës.

Me buxhetin që ata kanë fituar ata janë të lirë të zgjedhin çfarë të duan, por një kërkesë e Antonelës i ka lënë të gjithë të habitur.

Teksa Fifi pyeste se çfarë dëshirash specifike keni për produktet që iu nevojiten Antonela si një VIP pa komplekse tha dua një prezervativ.

"A e di çka du unë, një prezervativ!," tha ajo.

Të gjithë ata që ishin në tavolinë e panë çuditshëm Antonelën dhe kjo e fundit nisi të qeshte pasi tha unë nuk kam buxhet fare për këtë javë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore