Këngëtarja dhe moderatorja nga Kosova, Nita ka ndarë ditën e sotme me banorët e BBV një nga eksperiencat e saj më të dhimbshme duke treguar këtu edhe forcën e guximin e madh.

Nita ka treguar se para një viti e gjysmë është operuar nga kanceri i gjirit teksa sapo është future në shtëpinë më të ndjekur në Shqipëri i kanë nis sërish disa shqetësime.

Teksa ka marr përgjigjen e analizve dhe konsultës me mjekët Nita ka treguar se ende nuk është e shëruar 100%, por gjithsesi nuk është shqetësuese.

Sipas saj situata shëndetësore është e mirë dhe sigurisht jashtë rrezikut për jetën duke e bërë kështu Nitën një banore të atë për të vijuar garën.

“Bëra një kontroll tjetër dhe doli që ka ende diçka por nuk është shqetësuese. Doktoresha më tha që është gjithçka nën kontroll, është gjithçka në rregull. Kam shumë arsye pse duhet ta them.

Ekzistojnë njerëz këtu brenda që nuk sillen kot rreth pishinës sepse jam duke pritur një përgjigje për një stres që kam patur dhe skam pse të ngakojë asnjë me gjërat e mia. Lojën që e bëj këtu brenda nuk kam nejvoe as të viktimizohem dhe as të më shikon për gjynah. Gjithçka që ka ndodhur këtu brenda është nën mbikqyrjen time.”- tha Nita

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)