Bjordi Mezini dhe Luiz Ejlli duket se ishin banorët e vetëm që nuk e kanë ndjerë tërmetin e mbrëmjes së djeshme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Dy banorët shihen teksa vazhdojnë punën të qetë në kuzhinë dhe të tjerët që shkojnë dhe i pyesin nëse i ndjenë lëkundjet.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Ndërkohë disa prej banorëve dolën menjëherë jashtë derisa lëkundjet nuk u ndjenë më.