Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Bora Zemani, ka realizuar ditën e sotme trendin viral të rrjetit social “TikTok”-ut me djalin e saj.

Bukuroshja brune shfaqet duke kërcyer dhe Arbnori duke e filmuar por në fakt, kamera është kthyer nga ana e tij. Qëllimi i këtij trendi është reagimi që bëjnë fëmijët kur regjistrojnë prindërit.

Djali i Bora Zemanit shihet duke buzëqeshur teksa mendon se po regjistron të ëmën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani)

“Të dua ??? #arbordashuria” ka shkruar moderatorja krahas videos që shoqërohet me këngën e famshme të Taylor Swift, “Love Story”.