Dea Mishel është një personazh mjaft aktiv në rrjetet socialeë, e cila vazhdimisht ndan me ndjekësit e saj, momente të shumta nga përditëshmëria, e cila për hir të së vërtetës duket shumë e ngarkuar.

Ditën e sotme, moderatorja ka habitur me një postim të bërë në rrjetet sociale, duke publikuar një tatuazh të ri që ka bërë në krahun e saj, i cili mesa duket nuk është ashtu siç ajo ka dashur në të vërtetë.

Moderatorja e “Influencer”, ka publikuar një fortografi në Instastory ku tregon se ka bërë një dhelpër në krahun e saj por në fakt njerëzit mendojnë se është një lepur.

Dhe unë bëra dhelprën tatuazh, njerëzit mendojnë se është lepur”, shkruan Dea Mishel bashkangjitur postimit të saj në Instagram.

Momentalisht Dea Mishel është shumë e ngarkuar me programin e saj, “Influencer”, i cili ka rezultuar shumë i pëlqyer nga publiku shqiptar.