Biseda deri vonë e Luiz Ejllit dhe Kiara Titos, të cilëve më pas iu bashkua edhe Ronaldo Sharka, duket se ka bezdisur Olta Gixharin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kur sheh Ronaldon që i afrohet Kiarës dhe Luizit ajo çohet dhe thotë: Hë do vish dhe ti tani të bësh muhabet?

“Jo, do fle gjumë me Kiarën”.