Moderatorja e njohur Dojna Mema dhe partneti i saj, këngëtari Vlashent Sata janë bënë prindër të një djali. Nolan Sol e ndryshoi jetën e çiftit përgjithmonë. Dojna është mjaft aktive në Instagram duke postuar pjesë nga përditshmëria, e tashmë edhe me vogëlushin që i ka ‘ndriçuar’ jetën.

Dojna shpesh poston foto dhe video nga përditshmëria e saj dhe e familjes së saj.  Vetëm pak më parë moderatorja ka publikuar disa foto, ku shfaqet pranë oxhakut, duke ushqyer me gji djalin e saj, Nolan Sol.  Meqë jemi në dhjetor dhe edhe pak ditë na ndajnë nga fillimi i një viti të ri, duke lënë pas të vjetrin, Dojna me anë të këtyre fotove na ka treguar se si ka qenë ky vit për të dhe u jep një mesazh ndjekë

Ky vit më dha gjithë botën! Mbani zemrën çelur, e shpirtin gjithmonë ngrohtë 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)

 

 

Dojna shpesh poston foto dhe video nga përditshmëria e saj dhe e familjes së saj. Ditën e sotme bukuroshja ka postuar një foto me partnerin e saj, Vlashentin dhe na kanë treguar se janë duke u marrë me mobilimin e shtëpisë së tyre të re e mesa duket në zgjedhjet për të, çifti ka zgjedhur një mendje të përbashkët. Me këtë rast Dojna ka shkruar një shprehje shumë të populluar në vendin tonë, të cilën bukuroshja ka dashur ta ndajë edhe me ndjekësit e saj.