Aktori i njohur, Donald Veshaj, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një video të publikuar së fundmi në “TikTok”.

Në videon në fjalë Bora Zemani shihet duke fjetur në rehatinë e saj, ndërsa aktori i njohur e zgjon duke i vendosur një zhurmë të frikshme afër kokës.

Moderatorja zgjohet e trembur dhe fik kamerën. Momentin epik mund ta shikoni në videon e mëposhtme: