Këngëtarja e njohur, e cila vitet e fundit ka qenë në qendër të mediave për arsye të ndryshme, në mes të festave të fundvitit ka postuar e zhveshur në dush dhe në video ka pozuar në mënyrë provokuese

Pavarësisht komenteve kritike dhe zhgënjimit që Britney Spears u ka shkaktuar fansave të saj, ajo duket se nuk dorëzohet dhe vazhdon të publikojë imazhe nudo njëra pas tjetrës.

Në fund të fundit, ylli i popit nuk e humb rastin të tregojë trupin e saj të zhveshur në Instagram. Ndërsa shumë fansa mendojnë se djemtë saj janë të zhgënjyer me sjelljen e saj, ajo duket se nuk i intereson se çfarë mendojnë ata.

Në videon e postuar në llogarinë e saj personale, Spears ka pozuar në dush, duke mbështetur duart në gjoks, ndërsa ka parë kamerën. Sipas videos, ajo dukej se po shijonte momentin e xhirimeve teksa uji i spërkatej mbi trupin e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Channel 8 (@britneyspears)