Diola Dosti dhe Nita Latifi do të jenë banoret e reja të shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP 2”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Diola Dosti një nutricioniste shumë e njohur tha se ajo njihet për si  nevrike, por  që i bën shpejt njerëzit për veten.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Nita Latifi nga ana tjetër është gazetare dhe këngëtare e njohur nga Kosova.