Modelja e famshme, Chrissy Teigen, kaloi një “24 orë të çmendur” duke besuar se kishte një binjak identik të humbur prej kohësh. Supermodelja, ndau historinë e testit të ADN- së që e bëri të besonte seriozisht se kishte një vëlla që nuk e dinte.

Nëna e tre fëmijëve shpjegoi në një video në “Instagram” se ajo kishte kryer një test gjenetik në shtëpi, por ajo nuk i priste këto rezultate.

“Pagova për disa nga përmirësimet dhe gjëja e parë që doli ishte se unë kam një binjak identik”, tha Teigen.

Modelja  tha se ajo filloi të kontaktojë me anëtarët e familjes për të zbuluar nëse ajo në fakt kishte një motër të humbur prej kohësh. Pastaj Teigen kontaktoi motrën e saj, Tina Teigen, për të kontrolluar nëse ajo dinte ndonjë gjë për një vëlla që nuk e dinin.

Reagimi i saj duhej se ishte një shaka, mirëpo ajo vendosi të hetonte. Tashmë na mbetet të presim nëse Chrissy e ka gjetur vëllain që nuk e dinte se e kishte.