Opinionistja e Big Brother Vip 2, Zhaklin Lekatari gjithmonë është përkujdesur për jetën e saj private dhe rrallëherë është përfolur për të.

Duket se syve kureshtarë nuk i ka shpëtuar një moment, ku opinionistja Zhaklin Lekatari është “kapur mat” nën shoqërinë e një burri, ndërsa është parë edhe të shkëmbejë një puthje me të.

Më poshtë gjeni Videon e qarkulluar ditën e sotme në rrjete sociale.